MESLEKİ GELİŞTİRME EĞİTİMLERİ YAPILACAKTIR - 2022/45

MESLEKİ GELİŞTİRME EĞİTİMLERİ YAPILACAKTIR - 2022/45

DUYURU

 8.7.2006 TARİHİNDEN ÖNCE MEZUN OLAN ORMAN MÜHENDİSLERİ İÇİN MESLEKİ GELİŞTİRME EĞİTİMLERİ

YAPILACAKTIR

 

            Orman Mühendisleri Odası Mesleki Deneyim Kazanma ve Meslek Mensupluğu Sınav Yönetmeliği”nin 50 inci maddesi, “Temel Eğitim ve Mesleki Deneyim Kazanma Merkezi (TEMDEM), Mesleki Deneyim Kazanma ve Serbest Meslek Mensupluğu Sınav Yönergesi”nin 9 uncu maddesi uyarınca, ekteki konularda olmak üzere, belirlenen şartlara sahip olan orman mühendisi unvanlı ruhsatlı Serbest Meslek Mensuplarının katılabilecekleri, MESLEKİ GELİŞTİRME EĞİTİMLERİ ” 4 Nisan – 21 Nisan 2022 tarihleri arasında (hafta sonları hariç) teorik eğitimZoom Uygulaması” üzerinden; arazi ve sınav programları ise Oda Genel Merkezi’nde (Beştepeler Mah. 31 Sok. No:3 Beştepe Yenimahalle/ANKARA) ekteki programlarda belirtilen tarihlerde yapılacaktır.

 

Zoom uygulama programına akıllı telefonlar için uygulama marketinden, bilgisayarlar için ise  https://zoom-us-zoom.tr.uptodown.com/windows linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

            Mesleki Geliştirme Eğitimlerine katılmak istenilen konulara dair başvuruların; bu konulara ilişkin eğitim ücreti ödeme dekontu ile duyuru ekindeki başvuru formunun en geç 1/4/2022 Cuma gününe kadar temdemofisi@ormuh.org.tr mail adresimize gönderilmesi gerekmektedir.

 

            Mesleki Geliştirme Eğitim konuları seçilirken, ekteki ayrıntılı eğitim duyurusunun dip notundaki uyarıların dikkate alınması, meslektaşlarımızın yararına olacaktır.

 

            İlanen duyurulur.  21.03.2022

 

                                                                                              ODA YÖNETİM KURULU

 

 

EKLER:

1- Ayrıntılı mesleki geliştirme eğitimi duyurusu

2- Başvuru formu örneği

3- Mesleki Geliştirme Eğitimleri Ders Programlar